Katalogový list č. ELOSOS1678290
| Název: | Svorka pro připojení stínění SCC 20-F PHOENIX CONTACT 1019428 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1678290 |
| EAN: | 4055626506203 |
| Kód dodavatele: | 1019428 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 24,7 mm |
| Výška: | 47,6 mm |
| Provozní teplota: | -60-110 °C |