Katalogový list č. ELOSOS1678288
| Název: | Svorka pro připojení stínění SCC 10-F PHOENIX CONTACT 1019426 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1678288 |
| EAN: | 4055626505930 |
| Kód dodavatele: | 1019426 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 14,4 mm |
| Výška: | 42,6 mm |
| Provozní teplota: | -60-110 °C |