Katalogový list č. ELOSOS1678286
| Název: | Svorka pro připojení stínění SCC 20 PHOENIX CONTACT 1019423 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1678286 |
| EAN: | 4055626506043 |
| Kód dodavatele: | 1019423 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Způsob montáže: | přípojnice |
| Šířka: | 24,7 mm |
| Výška: | 41,4 mm |
| Provozní teplota: | -60-110 °C |