Katalogový list č. ELOSOS1678284
| Název: | Svorka pro připojení stínění SCC 10 PHOENIX CONTACT 1019421 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1678284 |
| EAN: | 4055626505176 |
| Kód dodavatele: | 1019421 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Způsob montáže: | přípojnice |
| Šířka: | 14,4 mm |
| Výška: | 32,9 mm |
| Provozní teplota: | -60-110 °C |