Katalogový list č. ELOSOS1678283
| Název: | Svorka pro připojení stínění SCC 5 PHOENIX CONTACT 1019420 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1678283 |
| EAN: | 4055626505657 |
| Kód dodavatele: | 1019420 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 9 mm |
| Způsob montáže: | přípojnice |
| Výška: | 26,8 mm |
| Provozní teplota: | -60-110 °C |