Katalogový list č. ELOSOS1678161
| Název: | Přímý konektor CDDC 2,5/ 3-PV-5,0 PHOENIX CONTACT 1016292 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1678161 |
| EAN: | 4055626497464 |
| Kód dodavatele: | 1016292 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 3 |
| Barva tělesa: | zelená |
| Jmenovité napětí: | 320 V |
| Jmenovitý proud In: | 12 A |
| Kategorie přepětí..: | III |
| Materiál izolace tělesa: | polyamid (PA) |
| Jmenovité rázové napětí: | 4 kV |
| Stupeň znečištění.: | 2 |
| Modulární rozteč kontaktů: | 5 mm |
| Materiál povrchu kontaktu: | cín |
| Modulární rozteč připojení: | 5 mm |
| Typ elektrického připojení: | Krimpovací připojení |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,14-2,5 mm2 |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Úhlové připojení kontaktu/vodiče: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ připojení: | jiné |
| Provozní teplota: | -55-105 °C |