Katalogový list č. ELOSOS1677656
| Název: | Zaslepovací zástrčka CUC-PPC-C2ZNI-DC PHOENIX CONTACT 1001432 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1677656 |
| EAN: | 4055626469683 |
| Kód dodavatele: | 1001432 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 36 mm |
| Šířka: | 31 mm |
| Hloubka: | 67 mm |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65/IP67 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Kategorie přepětí..: | II |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Teplota okolí: | -40-85 °C |
| Provozní teplota: | -40-85 °C |