Katalogový list č. ELOSOS1677624
| Název: | Termomagnetický přístrojový jistič UT 6-TMC M 0,5A PHOENIX CONTACT 0916603 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1677624 |
| EAN: | 4046356448994 |
| Kód dodavatele: | 0916603 |
| Recyklační poplatek: | 0,06 Kč |
| Počet pólů: | 1 |
| Výška: | 85,5 mm |
| Se signal. kontaktem: | ne |
| Hloubka: | 89,5 mm |
| Šířka: | 12,3 mm |
| Způsob montáže: | jiné |
| Nominální proud: | 0,5 A |
| Typ pojistky.: | jiné |
| Okolní teplota během provozu: | -30-60 °C |
| Provozní napětí: | 264 V |