Katalogový list č. ELOSOS1677619
| Název: | Termomagnetický přístrojový jistič TMCP 1 M1 300 12,0A PHOENIX CONTACT 0915849 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1677619 |
| EAN: | 4017918600686 |
| Kód dodavatele: | 0915849 |
| Recyklační poplatek: | 0,05 Kč |
| Výška: | 50 mm |
| Počet pólů: | 1 |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Hloubka: | 78,5 mm |
| Se signal. kontaktem: | ne |
| Nominální proud: | 12 A |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ pojistky.: | jiné |
| Okolní teplota během provozu: | -30-60 °C |
| Typ konstrukce: | zástrčka |
| Provozní napětí: | 250 V |