Katalogový list č. ELOSOS1677610
| Název: | Termomagnetický přístrojový jistič TMC 2 M1 120 6,0A 0915043 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1677610 |
| EAN: | 4017918009724 |
| Kód dodavatele: | 0915043 |
| Recyklační poplatek: | 0,12 Kč |
| Šířka: | 25 mm |
| Počet pólů: | 2 |
| Výška: | 82,5 mm |
| Hloubka: | 96 mm |
| Se signal. kontaktem: | ne |
| Nominální proud: | 6 A |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ pojistky.: | jiné |
| Okolní teplota během provozu: | -30-60 °C |
| Provozní napětí: | 250 V |