Katalogový list č. ELOSOS1677549
| Název: | Termomagnetický přístrojový jistič TMC 1 F1 100 16,0A PHOENIX CONTACT 0914183 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1677549 |
| EAN: | 4017918008864 |
| Kód dodavatele: | 0914183 |
| Recyklační poplatek: | 0,06 Kč |
| Počet pólů: | 1 |
| Výška: | 82,5 mm |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Hloubka: | 96 mm |
| Se signal. kontaktem: | ne |
| Nominální proud: | 16 A |
| Způsob montáže: | jiné |
| Typ pojistky.: | jiné |
| Okolní teplota během provozu: | -30-60 °C |
| Provozní napětí: | 65 V |