Katalogový list č. ELOSOS1677519
| Název: | Elektronický přístrojový jistič EC-E 0,5A DC24V 0903041 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1677519 |
| EAN: | 4046356466875 |
| Kód dodavatele: | 0903041 |
| Recyklační poplatek: | 0,07 Kč |
| Počet pólů: | 1 |
| Výška: | 83 mm |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Hloubka: | 80 mm |
| Se signal. kontaktem: | ne |
| Způsob montáže: | jiné |
| Nominální proud: | 0,5 A |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ pojistky.: | elektronické |
| Provozní napětí: | 32 V |
| Okolní teplota během provozu: | 0-50 °C |