Katalogový list č. ELOSOS1677517
| Název: | Elektronický přístrojový jistič EC-E4 12A PHOENIX CONTACT 0903039 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1677517 |
| EAN: | 4046356328142 |
| Kód dodavatele: | 0903039 |
| Recyklační poplatek: | 0,07 Kč |
| Počet pólů: | 1 |
| Výška: | 83 mm |
| Šířka: | 12,5 mm |
| Hloubka: | 80 mm |
| Se signal. kontaktem: | ano |
| Nominální proud: | 12 A |
| Způsob montáže: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ pojistky.: | elektronické |
| Provozní napětí: | 32 V |
| Okolní teplota během provozu: | 0-50 °C |