Katalogový list č. ELOSOS1543897
| Název: | Zdířka S pouzdrem s odlehčením tahu 2pól. zelená WAGO 893-1002 |
|---|---|
| Kód: | ELOSOS1543897 |
| EAN: | 4045454267469 |
| Kód dodavatele: | 893-1002 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Odlehčení tahu: | ano |
| Počet pólů: | 2 |
| Jmenovité napětí: | 50 V |
| Jmenovitý proud: | 3 A |
| Materiál tělesa: | polyamid (PA) |
| Provedení: | zásuvka |
| Druh připojení: | pružinová svorka |
| Stupeň znečištění: | 3 |
| Výška: | 11,1 mm |
| Blokovací mechanismus: | bez |
| Kontaktní materiál: | CuSn |
| Délka: | 47,5 mm |
| Průměr kabelu: | 5-7 mm |
| Povrchová úprava kontaktů: | pocínované |
| Jmenovité rázové napětí: | 0,8 kV |
| Šířka: | 14,1 mm |
| Mechanické kódování: | ano |