Katalogový list č. ELOSOS1542143
| Název: | Zástrčka S pouzdrem s odlehčením tahu 5pól. černá WAGO 890-115 |
|---|---|
| Kód: | ELOSOS1542143 |
| EAN: | 4045454232924 |
| Kód dodavatele: | 890-115 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Počet pólů: | 5 |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Odlehčení tahu: | ano |
| Jmenovitý proud: | 13 A |
| Jmenovité napětí: | 400 V |
| Provedení: | zástrčka |
| Materiál tělesa: | polyamid (PA) |
| Druh připojení: | pružinová svorka |
| Stupeň znečištění: | 3 |
| Výška: | 15,8 mm |
| Kontaktní materiál: | CuSn |
| Šířka: | 26,7 mm |
| Jmenovité rázové napětí: | 6 kV |
| Povrchová úprava kontaktů: | pocínované |
| Délka: | 71,9 mm |
| Průměr kabelu: | 6,5-10,5 mm |
| Mechanické kódování: | ano |
| Blokovací mechanismus: | samostatné |