Katalogový list č. ELOSOS1542134
| Název: | Zdířka S pouzdrem s odlehčením tahu 2pól. černá WAGO 890-102 |
|---|---|
| Kód: | ELOSOS1542134 |
| EAN: | 4045454231729 |
| Kód dodavatele: | 890-102 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP40 |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Jmenovitý proud: | 16 A |
| Odlehčení tahu: | ano |
| Počet pólů: | 2 |
| Výška: | 13,2 mm |
| Materiál tělesa: | polyamid (PA) |
| Provedení: | zásuvka |
| Druh připojení: | pružinová svorka |
| Stupeň znečištění: | 3 |
| Kontaktní materiál: | CuSn |
| Délka: | 61,6 mm |
| Šířka: | 15,6 mm |
| Jmenovité rázové napětí: | 4 kV |
| Povrchová úprava kontaktů: | pocínované |
| Průměr kabelu: | 3,8-8,2 mm |
| Mechanické kódování: | ano |
| Blokovací mechanismus: | samostatné |