Katalogový list č. ELOSOS1541836
| Název: | Měřicí transformátor teploty pro senzory Ni, 24 V DC světle šedá WAGO 857-818 |
|---|---|
| Kód: | ELOSOS1541836 |
| EAN: | 4050821099789 |
| Kód dodavatele: | 857-818 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Modulární typ: | ne |
| EMC verze: | ano |
| Hmotnost: | 0,05 kg |
| Pracovní teplota: | -25-70 °C |