Katalogový list č. ELOSOS1541834
| Název: | Měřicí transformátor teploty pro termočlánky 24 V DC WAGO 857-812 |
|---|---|
| Kód: | ELOSOS1541834 |
| EAN: | 4050821255291 |
| Kód dodavatele: | 857-812 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Modulární typ: | ne |
| EMC verze: | ano |
| Hmotnost: | 0,045 kg |
| Pracovní teplota: | -25-70 °C |
| Měřicí rozsah: | 0-1800 °C |