Katalogový list č. ELOSOS1541833
| Název: | Měřicí transformátor teploty pro termočlánky, 24 V DC světle šedá WAGO 857-811 |
|---|---|
| Kód: | ELOSOS1541833 |
| EAN: | 4045454502751 |
| Kód dodavatele: | 857-811 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Modulární typ: | ne |
| EMC verze: | ano |
| Hmotnost: | 0,0492 kg |
| Pracovní teplota: | -25-70 °C |
| Měřicí rozsah: | -150-1350 °C |