Katalogový list č. ELOSOS1541384
| Název: | Zástrčka S pouzdrem s odlehčením tahu 5pól. bílá WAGO 831-3205/1020-050 |
|---|---|
| Kód: | ELOSOS1541384 |
| EAN: | 4055143500722 |
| Kód dodavatele: | 831-3205/1020-050 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Počet pólů: | 5 |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Odlehčení tahu: | ano |
| Jmenovité napětí: | 400 V |
| Jmenovitý proud: | 35 A |
| Provedení: | zástrčka |
| Materiál tělesa: | polyamid (PA) |
| Druh připojení: | pružinová svorka |
| Stupeň znečištění: | 3 |
| Kontaktní materiál: | CuSn |
| Jmenovité rázové napětí: | 6 kV |
| Povrchová úprava kontaktů: | pocínované |
| Délka: | 41,9 mm |
| Šířka: | 39,98 mm |
| Výška: | 27,55 mm |
| Průměr kabelu: | 13-18 mm |
| Mechanické kódování: | ano |
| Blokovací mechanismus: | samostatné |