Katalogový list č. ELROBY0548467
| Název: | SEZ-CZ STI611-36 Rozvodnice podomítková 36 M vč.Din, svorka |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELROBY0548467 |
| EAN: | 5999547616117 |
| Kód dodavatele: | STI611-36 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP30 |
| Hloubka: | 100 mm |
| Počet modulů: | 36 |
| Výška: | 455 mm |
| Šířka: | 293 mm |