Katalogový list č. ELROBY0040746
| Název: | SEZ-CZ 5260R Rozvodnice 36-42 mod.,montáž pod omítku,svorkovnice |
|---|---|
| Značka: | Solera |
| Kód: | ELROBY0040746 |
| EAN: | 8423220054202 |
| Kód dodavatele: | 5260R |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP40 |
| Hloubka: | 113 mm |
| Šířka: | 362 mm |
| Počet modulů: | 36 |
| Výška: | 544 mm |