Katalogový list č. ELOSOS1531430
| Název: | Upevňovací adaptér Tloušťka 1,5mm Uhlíkatá ocel WAGO 2789-1128 |
|---|---|
| Kód: | ELOSOS1531430 |
| EAN: | 4066966066371 |
| Kód dodavatele: | 2789-1128 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 28 mm |
| Výška: | 101 mm |
| Hloubka: | 1,5 mm |
| Provedení: | jiné |
| Barva: | jiné |
| Materiál: | jiné |