Katalogový list č. ELROBY0040740
| Název: | SEZ-CZ 5260PFR Rozvodnice 36-42 mod.,průhled.dvířka,montáž pod omítku |
|---|---|
| Značka: | Solera |
| Kód: | ELROBY0040740 |
| EAN: | 8423220052703 |
| Kód dodavatele: | 5260PFR |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP40 |
| Hloubka: | 113 mm |
| Šířka: | 362 mm |
| Počet modulů: | 36 |
| Výška: | 544 mm |