Katalogový list č. ELROBY0040730
| Název: | SEZ-CZ 5281PFR Rozvodnice 24-28 mod.,průhled.dvířka,montáž na omítku,svorkovnice |
|---|---|
| Značka: | Solera |
| Kód: | ELROBY0040730 |
| EAN: | 8423220059474 |
| Kód dodavatele: | 5281PFR |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP40 |
| Hloubka: | 104 mm |
| Výška: | 438 mm |
| Šířka: | 362 mm |
| Počet modulů: | 24 |