Katalogový list č. ELROBY0040729
| Název: | SEZ-CZ 5261R Rozvodnice 36-42 mod.,neprůhled.dvířka,montáž na omítku,svorkovnice |
|---|---|
| Značka: | Solera |
| Kód: | ELROBY0040729 |
| EAN: | 8423220054226 |
| Kód dodavatele: | 5261R |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP40 |
| Hloubka: | 104 mm |
| Šířka: | 362 mm |
| Počet modulů: | 36 |
| Výška: | 544 mm |