Katalogový list č. ELPUZA0626140
| Název: | OBO RKFN2 9 VS 20 Čtvercová kazeta pro tubus 243x243mm Nerez ocel |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELPUZA0626140 |
| EAN: | 4012195869047 |
| Kód dodavatele: | 7409368 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál: | nerezová ocel |
| Provedení: | čtverec |
| Vestavná šířka.: | 244 mm |
| Vestavěná délka: | 244 mm |
| Počet vestavných přístrojů: | 12 |
| Počet přístrojů: | 3 |
| Min. vestavná hloubka: | 105 mm |