Katalogový list č. ELPUZA0626138
| Název: | OBO RKFN2 4 VS 20 Čtvercová kazeta pro tubus 200x200mm Nerez ocel |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELPUZA0626138 |
| EAN: | 4012195869023 |
| Kód dodavatele: | 7409362 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál: | nerezová ocel |
| Provedení: | čtverec |
| Počet přístrojů: | 2 |
| Počet vestavných přístrojů: | 6 |
| Min. vestavná hloubka: | 105 mm |
| Vestavná šířka.: | 201 mm |
| Vestavěná délka: | 201 mm |