Katalogový list č. ELPUZA0626052
| Název: | OBO 7409030 Čtvercová kazeta SL RKN2 9 VMSL1N 21 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELPUZA0626052 |
| EAN: | 4012195867722 |
| Kód dodavatele: | 7409030 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál: | nerez |
| Provedení: | čtverec |
| Počet vestavných přístrojů: | 0 |
| Vestavná šířka.: | 244 mm |
| Vestavěná délka: | 244 mm |
| Min. vestavná hloubka: | 105 mm |
| Hloubka zapuštění podlahy: | 21 mm |