Katalogový list č. ELPUZA0575067
| Název: | NIL ZÁSUVKA 2P+T IP44 BÍLÁ LEGRAND 664748 |
|---|---|
| Značka: | Legrand |
| Kód: | ELPUZA0575067 |
| EAN: | 3245066647487 |
| Kód dodavatele: | 664748 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Textové pole: | ne |
| Produktová řada: | NILOÉ |
| Přepěťová ochrana: | ne |
| Počet zásuvek: | 1 |
| Barva RAL: | 9003 |
| S dětskou ochranou: | ano |
| S osvětlením: | ne |
| S orientačním osvětlení: | ne |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Popis: | IP44 |
| Proudový chránič: | ne |
| Materiál: | plast |
| Uzamykatelné: | ne |
| Typ upevnění: | montáž šroubem |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP44 |
| Transparentní: | ne |
| Krycí víčko: | ano |
| Hloubka přístroje: | 48 mm |
| Výška přístroje: | 79 mm |
| Frekvence.: | 0 Hz |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Provedení: | zemnící kolík |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Pro těžké podmínky (VDE): | ne |
| Nominální proud: | 16 A |
| Nominální napětí: | 250 V |
| Typ produktu: | zásuvka |
| Otočná centrální vložka: | ne |
| Druh připojení: | svírací kontakt |
| Šířka přístroje: | 79 mm |