Katalogový list č. ELOSOS1503746
| Název: | Instalační páska ANTICOR 621 PVC 50mm x 33m žlutá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503746 |
| EAN: | 8596270000731 |
| Kód dodavatele: | 4621050330402 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | žlutá |
| Šířka: | 50 mm |
| Délka: | 33 m |