Katalogový list č. ELOSOS1503745
| Název: | Instalační páska ANTICOR 621 PVC 38mm x 33m žlutá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503745 |
| EAN: | 8596270000724 |
| Kód dodavatele: | 4621038330400 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | žlutá |
| Šířka: | 38 mm |
| Délka: | 33 m |