Katalogový list č. ELOSOS1503744
| Název: | Instalační páska ANTICOR 621 PVC 30mm x 33m žlutá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503744 |
| EAN: | 8596270000717 |
| Kód dodavatele: | 4621030330408 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | žlutá |
| Šířka: | 30 mm |
| Délka: | 33 m |