Katalogový list č. ELOSOS1503732
| Název: | Instalační páska ANTICOR 422 PVC 25x33x0,15 šedá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503732 |
| EAN: | 5906194000701 |
| Kód dodavatele: | 4220250330801 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Šířka: | 25 mm |
| Délka: | 33 m |
| Tloušťka: | 0,15 mm |