Katalogový list č. ELOSOS1503725
| Název: | Instalační páska ANTICOR 411 PVC 38x10x0,13 bílá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503725 |
| EAN: | 8596270000212 |
| Kód dodavatele: | 4110380100903 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Šířka: | 38 mm |
| Délka: | 10 m |
| Tloušťka: | 0,13 mm |