Katalogový list č. ELOSOS1503723
| Název: | Instalační páska ANTICOR 411 PVC 38x10x0,13 černá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503723 |
| EAN: | 8596270000229 |
| Kód dodavatele: | 4110380100002 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 38 mm |
| Délka: | 10 m |
| Tloušťka: | 0,13 mm |