Katalogový list č. ELOSOS1503721
| Název: | Instalační páska ANTICOR 411 PVC 30x10x0,13 šedá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503721 |
| EAN: | 8596270000205 |
| Kód dodavatele: | 4110300100808 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Šířka: | 30 mm |
| Délka: | 10 m |
| Tloušťka: | 0,13 mm |