Katalogový list č. ELOSOS1503720
| Název: | Instalační páska ANTICOR 411 PVC 25x10x0,13 šedá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503720 |
| EAN: | 8596270000182 |
| Kód dodavatele: | 4110250100804 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Šířka: | 25 mm |
| Délka: | 10 m |
| Tloušťka: | 0,13 mm |