Katalogový list č. ELOSOS1503718
| Název: | Instalační páska ANTICOR HELP 45mm x 5m modrá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503718 |
| EAN: | 5906194026602 |
| Kód dodavatele: | 1190450058610 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | modrá |
| Šířka: | 45 mm |
| Délka: | 5 m |
| Název: | Instalační páska ANTICOR HELP 45mm x 5m modrá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503718 |
| EAN: | 5906194026602 |
| Kód dodavatele: | 1190450058610 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | modrá |
| Šířka: | 45 mm |
| Délka: | 5 m |