Katalogový list č. ELOSOS1503715
| Název: | Instalační páska ANTICOR HELP 45mm x 5m červená |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503715 |
| EAN: | 5906194025605 |
| Kód dodavatele: | 1190450058214 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | červená |
| Šířka: | 45 mm |
| Délka: | 5 m |
| Název: | Instalační páska ANTICOR HELP 45mm x 5m červená |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503715 |
| EAN: | 5906194025605 |
| Kód dodavatele: | 1190450058214 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | červená |
| Šířka: | 45 mm |
| Délka: | 5 m |