Katalogový list č. ELOSOS1503698
| Název: | Instalační páska ANTICOR 111 Polytex 100mm x 50m stříbrná |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503698 |
| EAN: | 5906194001425 |
| Kód dodavatele: | 1111000500816 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 100 mm |
| Barva: | stříbrná |
| Délka: | 50 m |