Katalogový list č. ELOSOS1503694
| Název: | Instalační páska ANTICOR 111 Polytex 48mm x 25m stříbrná |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503694 |
| EAN: | 5906194021003 |
| Kód dodavatele: | 1110480250815 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | stříbrná |
| Šířka: | 48 mm |
| Délka: | 25 m |