Katalogový list č. ELOSOS1503669
| Název: | 231 PE/50x15x0,3/ |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503669 |
| EAN: | 5906194000565 |
| Kód dodavatele: | 2310350150002 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 50 mm |
| Délka: | 15 m |
| Tloušťka: | 0,3 mm |
| Název: | 231 PE/50x15x0,3/ |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503669 |
| EAN: | 5906194000565 |
| Kód dodavatele: | 2310350150002 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 50 mm |
| Délka: | 15 m |
| Tloušťka: | 0,3 mm |