Katalogový list č. ELOSOS1503663
| Název: | Izolační páska ANTICOR 225 PIB 38x 5x0,5 |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503663 |
| EAN: | 5906194003146 |
| Kód dodavatele: | 2250380050005 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 38 mm |
| Délka: | 5 m |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Název: | Izolační páska ANTICOR 225 PIB 38x 5x0,5 |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503663 |
| EAN: | 5906194003146 |
| Kód dodavatele: | 2250380050005 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 38 mm |
| Délka: | 5 m |
| Tloušťka: | 0,5 mm |