Katalogový list č. ELOSOS1503652
| Název: | Izolační páska ANTICOR 211 PVC 50x20x0,13 žluto-zelená |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503652 |
| EAN: | 5906194001180 |
| Kód dodavatele: | 2110500204506 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 50 mm |
| Délka: | 20 m |
| Barva: | zelená/žlutá |
| Tloušťka: | 0,13 mm |