Katalogový list č. ELOSOS1503648
| Název: | Izolační páska ANTICOR 211 PVC 50x20x0,13 zelená |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503648 |
| EAN: | 5906194002095 |
| Kód dodavatele: | 2110500200508 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | zelená |
| Šířka: | 50 mm |
| Délka: | 20 m |
| Tloušťka: | 0,13 mm |