Katalogový list č. ELOSOS1503643
| Název: | Izolační páska ANTICOR 211 PVC 50x10x0,13 bílá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503643 |
| EAN: | 5906194020051 |
| Kód dodavatele: | 2110500100907 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Šířka: | 50 mm |
| Délka: | 10 m |
| Tloušťka: | 0,13 mm |