Katalogový list č. ELOSOS1503641
| Název: | Izolační páska ANTICOR 211 PVC 50x10x0,13 modrá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503641 |
| EAN: | 5906194002057 |
| Kód dodavatele: | 2110500100600 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | modrá |
| Šířka: | 50 mm |
| Délka: | 10 m |
| Tloušťka: | 0,13 mm |