Katalogový list č. ELOSOS1503640
| Název: | Izolační páska ANTICOR 211 PVC 50x10x0,13 červená |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503640 |
| EAN: | 3579366282230 |
| Kód dodavatele: | 2110500100204 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | červená |
| Šířka: | 50 mm |
| Délka: | 10 m |
| Tloušťka: | 0,13 mm |