Katalogový list č. ELOSOS1503639
| Název: | Izolační páska ANTICOR 211 PVC 38x20x0,13 žluto-zelená |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503639 |
| EAN: | 5906194002040 |
| Kód dodavatele: | 2110380204504 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 38 mm |
| Délka: | 20 m |
| Barva: | zelená/žlutá |
| Tloušťka: | 0,13 mm |